Jak zacząć POLOWAĆ?

Aby korzystać z serwisu ehanter.pl należy założyć konto. Kliknij w zakładkę "ZAŁÓŻ KONTO" lub "REJESTRACJA" i wypełnij wszytkie wymagane pola:

 

- Nazwę użytkownika (Wybierz nazwę, za pomocą której będziesz logować się do serwisu)

- Adres email (Podaj swój adres email, na który otrzymasz potwierdzenie założenie konta. Na dany adres będziemy kontaktować się z Tobą odnośnie dostawy zakupionych towarów).

- Hasło (Wpisz hasło, za pomocą którego będziesz logować się do serwisu)

- Powtórz hasło 

- Po wypełnieniu danych wyślemy Ci link  na maila w celu aktywacji konta. 

Po REJESTRACJI  otrzymasz pakiet 20 darmowych MONET. 

UWAGA!

Zakładnaie wiecej niż jednego konta w celu otrzymania darmowych 20 MONET jest zabronione i niezgodne z REGULAMINEM serwisu ehanter.pl. Rejestracje są na bieżąco monitorowane w przypadku próby założenia przez użytkownika drugiego konta, UŻYTKOWNIK zostaje zablokowany i traci prawo zakupu towaru za wylicytowaną cenę.

 

Wytłumacznie dotyczące zasady aukcji:

Na naszych aukcjach nie ma możliwości ustawiania autmatów do podbijania. Przebijać cenę można tylko ręcznie, stąd pewność, że na naszej stronie nie ma sztucznych automatów do podbijania cen. Tutaj istnieją  tylko prawdziwi użytkownicy walczący pomiędzy sobą o dany produkt. Produkty pochodzą z oryginalnych sklepów takich jak Media Expert, Neonet, RTV Euro AGD, Zalando, Douglas. Każdy produkt posiada gwarancję. 


Aby licytować dany produkt trzeba mieć wystarczającą liczbę monet. Użytkownik w każdej chwili może sprawdzić liczbę monet na swoim koncie. Każde kliknięcie „przebij” powoduje odjęcie  z konta użytkownika określoną liczbę monet w zależności od wartości produktu. Każde kliknięcie „przebij” przez użytkownika podnosi cenę produktu o 10 groszy i przedłuża czas aukcji o 10 sekund.


Poniżej przykłady takiej zależności:
Użytkownik widzi przycisk pod danym produktem z napisem „przebij -10” po kliknięciu automatycznie ubywa użytkownikowi z konta 10 monet i podnosi cenę produktu o 10 groszy i przedłuża czas aukcji o 10 sekund.
Użytkownik widzi przycisk pod innym produktem z napisem „przebij -3” po kliknięciu automatycznie ubywa użytkownikowi z konta 3 monety, podnosi cenę produktu o 10 groszy i przedłuża czas aukcji o 10 sekund.

Użytkownik widzi przycisk pod produktem z napisem „przebij -1” po kliknięciu automatycznie ubywa użytkownikowi z konta 1 moneta, podnosi cenę produktu o 10 groszy i przedłuża czasu aukcji o 10 sekund.


Przykład:
Do zakończenia aukcji pozostało 5minut i 35 sekund. Jeśli w tym czasie jeden użytkownik kliknie „przebij” to czas aukcji wydłuża się do 5 minut i 45 sekund.
Jeśli dany przedmiot licytowało 50 uczestników i każdy kliknął „przebij”, np. tylko raz, oznacza to, że po zakończeniu licytacji aukcję wygrywa ostatnia osoba, która podniosła cenę i może kupić produkt za wylicytowaną cenę w terminie 7 dni od zakończenia licytacji. W tym przypadku za 5 zł nawet jeśli wartość produktu jest dużo większa. Ponieważ jedno kliknięcie „przebij” podnosi cenę tylko o 10 groszy, więc gdy 50 uczestników kliknie tylko raz „przebij” cena rośnie
do 5 zł. Oczywiście każdy uczestnik może „przebijać” cenę tyle razy, na tyle ile pozwala
jego liczba monet.

Jak to możliwe, że produkty są sprzedawane za tak małą cenę?

Portal utrzymuje się z zakupionych pakiet monet do licytacji, a nie z ceny produktu za jaką został sprzedany, dzięki temu możliwe jest, aby produkty były sprzedawane w tak niskiej cenie.   Im większa wartość produktu, tym więcej  monet jest odejmowane po kliknięciu "przebij" np. przy produkcie o wartości 300 zł jedno kliknięcię "przebij" odejmie użytkownikowi 3 monety, natomiast przy produkcie o wartości 1000 zł jedno kliknięcie "przebij" odejmie użytkownikowi 10 monet.  

JAK DOŁADOWAĆ  KONTO MONETAMI? 

Aby mieć możliwość licytowania wybranych aukcji trzeba posiadać na swoim koncie MONETY

MONETY to specjalne jednostki, które pozwalają na uczestniczenie w aukcjach naszego serwisu.
Aby mieć możliwość licytowania wybranych aukcji trzeba posiadać na swoim koncie MONETY
Monety doładowujemy otwierając zakładkę DOŁADUJ KONTO i wybierając pakiet MONET z listy.
Monety są sprzedawane w 4 pakietach:

1.  40 monet za 15 zł
2.  70 monet za 35 zł
3. 120 monet za 60 zł
4.  220 monet za 100 zł
Płatności za pakiety MONET są realizowane z rachunku bankowego za pośrednictwem platformy www.tpay.com
Aby kupić MONETY należy wybrać zakładkę "Doładuj Konto" znajdującą się w górnej części serwisu, a następnie wybrać jeden z czterech pakietów MONET, jaki chcemy zakupić i kliknąć opcję "Kupuję". Użytkownik zostanie przeniesiony do systemu płatności online, gdzie będzie mógł dokonać przelewu.

 

 

 

Jeśli użytkownik nie wykorzysta wszystkich swoich monet w danej licytacji zostają one na jego koncie i może ich użyć do innej licytacji.
Użytkownikowi cały czas w prawym górnym rogu jest wyświetlana jego aktualna liczba monet.

 

Konto użytkownika po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym serwisu, zostaje automatycznie zasilone zakupionym przez niego pakietem monet. Zwykle cały proces trwa kilka minut. Jednak nie wszystkie banki realizują przelewy 24 godziny na dobę. Jeżeli więc będziesz dokonywał zakupu monet np. wieczorem lub w weekend, a Twój bank w tym czasie nie realizuje przelewów, może się zdarzyć, że na doładowanie konta zakupionym pakietem, będziesz musiał poczekać dłużej. Aby uniknąć takich sytuacji, upewnij się, że czas do wystartowania licytowanego przedmiotu, który Cię interesuje jest wystarczający do zasilenia konta MONETAMI.
Monety są rodzajem wirtualnej waluty, umożliwiają branie udziału w aukcjach na naszym serwisie. Zainwestowane w daną aukcję monety nie są zwracane. 

DARMOWE MONETY PO WYGRANEJ AUKCJI!

Użytkownik może otrzymać dodatkowe darmowe monety po wygranej aukcji, jeśli wyrazi zgodę na zamieszczenie informacji takich jak:

- imię i nazwisko
- przedmiot wygranej aukcji
Organizator może samodzielnie napisać zapytanie drogą mailową lub poprzez serwis Facebook do zwycięzcy aukcji, czy wyraża on zgodę na zamieszczenie takich informacji na profilu Ehanter na Facebooku  w zamian za przyznanie darmowych monet.

 

Katalog

zamknij

Moje konto

Przydatne linki

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close